Turkish English Arabic RussianCTP PROFİLLERCTP PROFİLLER

CTP KOMPOZİT PROFİLLER
 

Ctp kompozit profiller tüm standart şekillerde yapısal projeler için üretilmektedir.Ürünlerde Vinylester veya Polyester tip reçine tercih edilebilir. Yüksek mukavemet,kimyasal dayanım,termal ve elektriksel yalıtkanlık gibi üstün özellikleri sayesinde pek çok konstrüksiyon uygulamalarında geleneksel yapı elemanlarına alternatif olmaktadır.Yapı profilleri soğutma kuleleri,iskeleler,platformlar ve benzeri bir çok alanda tekrar bakım gerektirmeksizin uzun yıllar kullanılmaktadır.

CTP Profiller metalde kullanılan terimlerin CTP ' ye uyarlanması biçimidir. Ülkemizde arıtma sistemi yapımında CTP profiller şartnameye konulmuştur.Kanal yapımında Beton uygulaması yapmadan Y köşebent kullanılmamaktadır.

KARE PROFİL, KÖŞEBENT, TÜP PROFİL, CTP BETON TİPİ IZGARA KÖŞEBENTİ

Betona gömme ızgara köşebentleri Vinylester reçine den gri beton renginde ve sarı renkte üretilmektedir.Beton yapılarda üzerine ızgara uygulanacak açıklıklar için beton dökülmeden önce yerleştirilerek köşebentin sağlıklı olarak ankrajlanmasını sağlamaktadır.Bu köşebentler korozyona dayanıklı güçlü ve ızgaranın düzgün oturumunu sağlayıcı rijit bir yapı oluşturmaktadır.6 mt standart boyda olup isteğe göre kesilebilir.

MONTAJ REHBERİ

  • Kanal kalıbının iki kenarına köebentleri tutturmak için çıtalar çakın. Kalıp kenarındaki çıtalara Y- köşebenti cam çivisi yada ince başsız çivi ile tutturun.Kalıp çevresinin betonunu dökün,vibrasyonla yerleştirin,kurumaya bırakın.Kalıbı ve çıtaları sökün köşebentler üzerine CTP ızgara veya yağmur ısgarası konulacak duruma gelmiştir.

 

GeriAnasayfa

Ctp Izgara

İşletmelerde en önemli faktör iş güvenliğidir.Ürünlerimiz buna % 100 uyum sağlar.

Kompozit ürünlerimiz ;

  • Elektrik iletmez,
  • Yanmaz ve ısıya dayanıklı,
  • Kaymaz özelliğe sahiptir,
  • Korozyona uğramaz / Boya gerektirmez,
  • Hafifdir.